Radyo

logogoogle play

 

 

Radyo, ücretsiz bir şekilde internet bağlantısı ile radyo kanallarını dinlemenize imkan sağlar. Mobil radyo dinleme uygulaması, Radyo, pratik bir kullanıma sahiptir. Uygulama tam ekran reklam içermediğinden kullanıcıların radyo dinleme keyfini kaçırmaz.

Radyo keyfinizi cep telefonu veya tablet üzerinden yaşamak istiyorsanız Radyo uygulamasını indirmeniz yeterli !

Radyo uygulaması ile birlikte dinlediğiniz şarkının ismini ve kimin seslendirdiğini görebilmektesiniz. Uygulama arka planda da çalışarak siz diğer işleriniz ile uğraşırken de size radyo dinleme imkanı sağlar. Aynı zamanda bildirim menüsünde radyo kanallarını kontrol edebilirsiniz.

Radyo bütün radyo kanallarını kategorilendirip size sunmaktadır. Ruh halinize göre müzik türü seçebilir ve o müzik türünde yayın yapan radyo kanallarını dinleyebilirsiniz. Her telefona özgü ekolayzır desteği ile birlikte kulak zevkinize göre ses modunu seçebilirsiniz.

Beğendiniz radyo kanallarını favori listenize ekleyerek kendi favori radyo kanal listenizi oluşturabilirsiniz. Kanal arama bölümünden istediğiniz radyo kanalına hızlıca ulaşarak dinleyebilirsiniz.

İstediğiniz takdirde zamanlayıcı ile birlikte alarm kurarak belli bir süre sonra uygulamanın kapanacağı vakti belirleyebilirsiniz.

Sizlerinde destekleri ile beraber uygulamamızı geliştirmeye devam edeceğiz.

Eğer bir sorun ile karşılaşırsanız veya istediğiniz radyo kanalını eklememizi isterseniz tr.radyo.turk@gmail.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir